Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop Lenovo
Hejka

Wypowiedzcie się na temat firmy Lenovo zamierzam kupić laptopa tej firmy a nie wiem jak się miewa.
Odpowiedz
Firma dobra, sam mam. Wiele też zależy od modelu jaki chcesz kupić także wiesz... Sama firma niewiele mówi w takim przypadku
Odpowiedz
Jaki model jeszcze nie wiem, wiem tylko że ma mieć Intel Core i3/i5 i HDD 1TB tylko to mnie interesuje reszta nie gra roli. Podobno Lenovo ma takie zabezpieczenia że żadnej pirackiej aktualizacji systemu się nie wgra prawda to?
Odpowiedz
Dla mnie laptop Lenovo jest dobry. Sam miałem takiego i ładnie śmigał ;]
Odpowiedz
Sam kupiłem z miesiąc temu Lenovo i sprawuje się bardzo dobrze :] Co do pirackiego oprogramowania to nie spotkałem się z czymś takim.

Jeden tip dla nowego użytkownika lapka:
- jeżeli instalujesz system to rób to z pendrive ; d znaaaaacznie szybciej idzie
---------------
Nie zajmuje się edytowaniem blackd dla poszczególnych osób.
Jeżeli masz jakieś pytanie odnośnie blackd to napisz PW, a ja postaram się na nie odpowiedzieć.
Odpowiedz
bardzo dobry laptop miałem go i polecam

Miewa się dobrze, jeden już padł, ale raczej już miał swoje lata, więc tak od 4 miesięcy mam nowy model i sprrawuje się genialnie
Odpowiedz
No ja mam lenovo już 2lata. Nie narzekam, wszystko super działa
____
Ostaryna – działanie, korzyści, zastosowanie http://savoir-vivre.pl/
Odpowiedz
Ja mam stacjonarkę lenovo i pluję sobie już 4 rok w brodę.

www.aasapolska.pl
Odpowiedz
Moim zdaniem LenoVo to najlepsza marka. A jak chcesz laptopa Lenovo to zobacz tu https://leasinglaptopa.pl/Lenovo_Ideapad_320-15-1e6d1bbf-1be4-48f5-8636-ac5ae5a698a0  
Nie musisz od razu wykładać całej kwoty. Osoby prywatne też mogą korzystać z leasingu, spłacasz  raty a na końcu dokonujesz wykupu. To dobra propozycja.
Odpowiedz
Również polecam Lenovo. Mam już 3 laptopa z ich serii i jestem zadowolona Smile Wszystkie wcześniejsze po prostu zmieniałam na nowsze.
Odpowiedz
Laptopa Lenovo mam już prawie 5 lat. teraz przy6mierzam się do zakupu nowegoi i raczej pozostanę przy tej samej firmie, ponieważ jestem bardzo zadowolona Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości