Ankieta: Czy chcesz aby poziom spadał jak przed zmianą?
Tak
57.89%
11 57.89%
Nie
42.11%
8 42.11%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy chcesz żeby lvl spadał w pvp?
Tak jak w temacie..
Po ostatnich zmianach dotyczących SL głosy w tej sprawie są różne, dlatego postanowiłem posłuchać "głosu ludu"
Licznik Odwiedzin:
monitoring pozycji
Odpowiedz
Jestem za tym, żeby spadał jak było to przed zmianą ( przynajmniej było jakieś pvp i pilnowali bota bo dedy były i walka o respa )
 Wciąż do przodu przez trudy i znoje z duchem czasu trzymać fason i robić swoje...  

Odpowiedz
Powiem tak, spadek lvla był spoko, ale na większych poziomu traciło się zbyt dużo. Jest to kwestia straty nawet 1h expienia. Wychodzę z propozycją przywrócić spadku poziomu doświadczenia, ale zmniejszyć ten spadek do np ~100lvla, za śmierć.
Pozdrawiam, Banneq
Odpowiedz
Level powinien spadać tak jak było od początku edycji :O Sl Event straci sens, jedyne co to 10% wiecej ataku czy obrony, a tak to nie ma tibijskiej motywacji, żeby ten Event wykonać.
Pozdrawiam, Krejzi
Odpowiedz
^ Ty się nie wypowiadaj na temat Sl eventu, bo przez twój RLS padamy ://

@topic
Oddajcie spadek lewura, zakaz psucia rzeczy, które nie potrzebują zmian!
Odpowiedz
Jaki sens jest robienia spadku lvla? To jest LOW EXP Czy może HIGH EXP? Za taska mam ponad 100 lvli i ja mam tracić za 1 killa 100 lvli? Jakis typ/monster mnie dednie i co trace?

Jeżeli chodzi o PVP to co masz na myśli? Masz np 400k dednie Cie 600k jaki to ma sens? Mimo, ze duzo spada i wez to nadrabiaj.. Jezeli cos ma takiego wejsc to na respach powinny bariery wchodzenia na nie bo na resp od 50k moze wbic 600k typcio i Cie dednie, szkoda LVL'a. A w sondzie udzielają się osoby co mają pond 400k i im gówno kto zrobi, a nowych graczy będą dedać to im się odechce grać.
Odpowiedz
Moim zdaniem są + i - tego. To jest takie błędne koło.
Bez sensu jest włączać pvp znowu, bo sla i tak nie zrobi połowa graczy bo biją do questa..
Odpowiedz
Srednio wiem jak mam zachować się w tej ankiecie, ponieważ jestem nowym graczem mam tylko 80k. Dałem na nie, poniewaz tak jak napisał @up, ze majac 200k zajdę komuś za skórę i zacznie mnie bić jakiś 400k. Z tego co wyczytałem to gdy ktoś Cie zabije to tracisz lvl. Czyli jak mam wbić LVL i dany poziom np 300k mnie zabije to ja go będę tracić według mnie jest to bez sensu. Jeżeli miałoby być takie coś to ja nie chcę grać. Bo szkoda mi czasu na wbijanie lvla skoro mam go tracic.
Odpowiedz
@up na 300k spadnie Ci moze 500 lvli, co jest równoznaczne z poświęceniem 30 minut (botem) lub 10-15 minut ręcznie na odrobienie. Rzeczywiście ciężkie życie.

edit: że nie wspomnę po kilka k za daily taska i 500-700 lvli za taska. (kaszle)
Odpowiedz
Poza tym jest to serwer PVP, w którym z założenia ma spadać lvl. Najlepiej jakby jeszcze spadało z mobów, wtedy każdy pozna wartość swojego lvl.
Odpowiedz
Bez sensu na zadnej edycji nie bylo straty lvla po dedzie xd Po co sle jak aola mozna miec xD ten ots juz stracil wszystko co bylo w nim dobre i trzymalo go przy zyciu xD
Odpowiedz
Może pójdźmy na kompromis? Sl chroniłby częściowo od spadku lvla, czyli spadałby ale mniej (tak jak wcześniej). Dodatkowo wprowadzony byłby jakiś droższy amulet np, 1ng za ładunek, który chroniłby również przed stratą lvla przy śmierci od graczy.
Pozdrawiam, Banneq
Odpowiedz
Dyskusja dalej trwa... Spora cześć graczy tych (lov) pisze że jak jest wprowadzona opcja spadania lvl od playera to topka wchodzi wybija lov i nie gra.
A może zrobić ze po 400k spada od playera ?
Odpowiedz
do 400k nie spada, powyzej 400k tak.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości