Ankieta: Jestes za?
Tak
50.00%
2 50.00%
Nie
50.00%
2 50.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Item z funkcją pvp
Witam, Nie wiem czy właśnie taki był stworzony nowy item ale i tak zaproponuje a wy ocenicie.

Moja propozycja to stworzyć jakiś item przykładowo dostępny z questu od 666k który oczywiści bije więcej jak death sword, magic bolt itp. Item ten będzie miał funkcję uderzenia "bombą"czarem na cały ekran gracza i będzie miał większe obrażenia jak podstawowe czary profesji. Funkcja ta będzie wykonana poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy na item. Można też ograniczyć używanie tej "bomby" do 2 x w ciągu 24h.

poZDRóweczki 🖖
[Obrazek: 300y6bs.gif]
•● pZDRo ●•
 ▪■ Psyhol ■▪ 
Odpowiedz
Ten efekt dla mnie to tak średnio a nawet bym powiedzial nie bardzo potrzebne ale to tylko moje zdanie, moze jak by bylo dostepne zabijanie graczy bez straty lvl to w pvp dla urozmaicenia to by przeszło ale to tylko takie moje glupie myśli ; d
Odpowiedz
Taka „bomba” jest juz w postaci exori soul. Dodaj ankiete.
Odpowiedz
Zamiast "bomby" zaproponowałbym coś na zasadzie ssd (super SD) w jeden cel (używane komendą !ssd tak jak zwykle sd) coby pvp było ciekawsze i pkerzy nie bili się nawzajem jak po kogoś wlatują.. Problem w tym że na serwerze jest jedna gildia (cała topka) i nikt im raczej nie fiknie bo nie będzie dopuszczony do expa i questow więc szkoda marnować czas ^^

Nie ma ankiety ale tak czy siak na nie.
Odpowiedz
Większość tej "topki" to kupione postacie bo sami by ten lvl tak szybko nie osiągnęli więc myślę, że w pvp solo też mocni nie są Smile a co do propozycji to taka sobie już lepiej niech pracują dalej nad nową mapą Smile
 Wciąż do przodu przez trudy i znoje z duchem czasu trzymać fason i robić swoje...  

Odpowiedz
brak ankiety zamykam.
Odpowiedz
Nie mogę znaleźć opcji żeby dodać ankiete w edit. Mogę prosić kogoś z ekipy o dodanie owej ankiety? I nie napisałem tego jako edit w głównym poście żeby odświeżyć post.

Przepraszam i poZDRawiam

#edit..

Dzięki Ulthar Wink 🖖
[Obrazek: 300y6bs.gif]
•● pZDRo ●•
 ▪■ Psyhol ■▪ 
Odpowiedz
Dodalem ankiete, to zadna filozofia, kazda kolejna propozycja, bez ankiety bedzie zamykana a autor nagradzany.
Odpowiedz